jak pracuji

jak pracuji


ÚVODNÍ schůzka

Prvním krokem pro realizaci úspěšného projektu je úvodní konzultace. Ta by měla probíhat ideálně u klienta v prostoru, který budu navrhovat. Schůzku je možné provést i online, přes e-mail či telefonicky. Během schůzky potřebuji získat co nejvíce informací o rozsahu projektu, Vašich představách a požadavcích. Odpovím Vám zároveň na všechny otázky a začnu připravovat cenovou nabídku. V této fázi probíhá i případné zaměření či předání podkladů, jako jsou technické výkresy (půdorys), či inspirační obrázky.

NÁVRH INTERIÉRU

Následuje modelování prostoru ve 3D programu dle zadaných požadavků. Model navrhovaného interiéru obsahuje veškeré zařizovací předměty, materiály, textury a barvy. Z modelu vytvořím různé pohledy na danou místnost, které zašlu e-mailem, případně zkonzultujeme osobně. V ceně projektu jsou 3 změny zadané klientem.

VIZUALIZACE

Po odsouhlasení výsledné varianty začínám pracovat na vizualizacích. Dle typu místnosti se odvíjí i počet vizualizací, neboli pohledů na daný prostor. Vizualizace nabízí reálný a ucelený pohled na nový design interiéru.

REALIZACE

Na konci procesu navrhování dodám v případě potřeby podklady k realizaci projektu, jako je výpis zařizovacích prvků a rozměry nábytku na míru, doporučím Vám vhodné a ověřené dodavatele. Mohu zajistit i realizaci projektu, montáže a dohled nad realizací.

Partneři a dodavatelé

Každý projekt může vzniknout pouze za předpokladu dobré spolupráce mezi klientem, designérem a dodavateli či partnery.

Doporučím Vám vhodné a ověřené dodavatele a zajistím stavební práce, výrobu nábytku na míru, dodání obkladů a dlažby, přírodního kamene, svítidel, realizaci betonové a dekorační stěrky, mechové stěny a obrazy, a další.

Mohu zajistit kompletní realizaci, montáže a dohled nad realizací.

Bude-li si to Váš projekt vyžadovat, je možné navázat spolupráci i s projektantem.

Ve fázi stavby či rekonstrukce, nebo v případě novostavby je možné zajistit řešení inteligentní domácnosti.

CENÍK

CENÍK

Cena návrhu interiéru je velmi individuální a je ovlivněna několika faktory, jedná se především o rozsah a náročnost projektu. Předběžná cena za návrh interiéru je stanovena po úvodní konzultaci.
Úvodní konzultace je zdarma, po odsouhlasení ceny projektu posílám zálohovou fakturu (50% z ceny) a začínám pracovat ve 3D programu. V ceně projektu jsou 3 změny návrhu ve 3D modelu zadané klientem.
Výsledná cena může být navýšena o zaměření prostoru, konzultace či nové vizualizace se změnami, o výkresy s rozměry pro výrobu, soupis zařizovacích prvků aj.

orientační ceny

MALÉ PROSTORY (toaleta, koupelna, chodba aj.)
od 3 000 Kč
VELKÉ PROSTORY (kuchyň, obývací pokoj, ložnice aj.)
od 6 000 Kč
KUCHYNĚ S JÍDELNOU A OBÝVACÍ ČÁSTÍ
od 14 000 Kč
VEŘEJNÝ INTERIÉR


zaměření
konzultace
změny po vizualizaci a vytvoření nových vizualizací
grafické práce


Zpracování 3 úprav dle připomínek klienta v ceně.

Uvedené ceny jsou konečné (nejsem plátce DPH).

od 16 000 Kč

25 Kč/m2
700 Kč/hodina
od 1 500 Kč
700 Kč/h

Grafické práce

Kromě interiérového designu se zabývám i grafikou.

Potisky triček, svatební oznámení, přání, loga, vizitky atd.